FPS2B-0R01F1
RiedonRiedon
FPS2B-0R01F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPS2B-0R01F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 1% 1.5W D2PAK
Ngā Rauemi: FPS2B-0R01F1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPS2B-0R01F1
Tau Wae FPS2B-0R01F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 1% 1.5W D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18337 pcs Pepa Raraunga FPS2B-0R01F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK Rahi / Rahi 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Raupapa FPS Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)