FPS2B-0R005F1
RiedonRiedon
FPS2B-0R005F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPS2B-0R005F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.005 OHM 1% 15W D2PAK
Ngā Rauemi: FPS2B-0R005F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPS2B-0R005F1
Tau Wae FPS2B-0R005F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 0.005 OHM 1% 15W D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14524 pcs Pepa Raraunga FPS2B-0R005F1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 15W
Tuhinga o mua - Breakdown D²PAK Te matotoru (Max) ±1000ppm/°C
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm) Raupapa FPS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ētahi Ingoa FPS2-T2200.005TR
FPS2-T2200.005TR-ND
FPS2B-0R005F1TR
Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga FPS2B-0R005F1 Teitei - Tae (Max) 0.161" (4.10mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 0.005 Ohm ±1% 15W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Metal Foil ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 0.005 OHM 1% 15W D2PAK Te kohikohi, te momo whare noho Metal Foil