FPR2B-0R36F1
RiedonRiedon
FPR2B-0R36F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPR2B-0R36F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.36 OHM 15W 1% TO220
Ngā Rauemi: 1.FPR2B-0R36F1.pdf2.FPR2B-0R36F1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPR2B-0R36F1
Tau Wae FPR2B-0R36F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.36 OHM 15W 1% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17424 pcs Pepa Raraunga 1.FPR2B-0R36F1.pdf2.FPR2B-0R36F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
Raupapa FPR Tuhinga 360 mOhms
Mana (Watts) 15W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa FPR2-T2200.360
FPR2-T2200.360-ND
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.598" (15.20mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 360 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-220-2 Metal Foil Te hanganga Metal Foil