FPR2B-0R1F1
RiedonRiedon
FPR2B-0R1F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPR2B-0R1F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.1 OHM 15W 1% TO220
Ngā Rauemi: 1.FPR2B-0R1F1.pdf2.FPR2B-0R1F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPR2B-0R1F1
Tau Wae FPR2B-0R1F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.1 OHM 15W 1% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22606 pcs Pepa Raraunga 1.FPR2B-0R1F1.pdf2.FPR2B-0R1F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
Raupapa FPR Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 15W Packaging Tube