FPR2A-0R025F1
RiedonRiedon
FPR2A-0R025F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPR2A-0R025F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.025 OHM 30W 1% TO218
Ngā Rauemi: 1.FPR2A-0R025F1.pdf2.FPR2A-0R025F1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPR2A-0R025F1
Tau Wae FPR2A-0R025F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.025 OHM 30W 1% TO218 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25304 pcs Pepa Raraunga 1.FPR2A-0R025F1.pdf2.FPR2A-0R025F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-218 (TO-247) Rahi / Rahi 0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm)
Raupapa FPR Tuhinga 25 mOhms
Mana (Watts) 30W Packaging Bulk
Paa / Case TO-247-2 Variant Ētahi Ingoa FPR2-T2180.025
FPR2-T2180.025-ND
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.949" (24.10mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 mOhms ±1% 30W Through Hole Resistor TO-247-2 Variant Metal Foil Te hanganga Metal Foil