FPR2A-0R005F1
RiedonRiedon
FPR2A-0R005F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPR2A-0R005F1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 30W 1% TO218
Ngā Rauemi: 1.FPR2A-0R005F1.pdf2.FPR2A-0R005F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPR2A-0R005F1
Tau Wae FPR2A-0R005F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 30W 1% TO218 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23799 pcs Pepa Raraunga 1.FPR2A-0R005F1.pdf2.FPR2A-0R005F1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-218 (TO-247) Rahi / Rahi 0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm)
Raupapa FPR Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 30W Packaging Bulk