101-500RB
RiedonRiedon
101-500RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 101-500RB
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 500 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.101-500RB.pdf2.101-500RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 101-500RB
Tau Wae 101-500RB Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 500 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45548 pcs Pepa Raraunga 1.101-500RB.pdf2.101-500RB.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm)
Raupapa 100/SM/PC Tuhinga 500 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 101-500RB8
Tae Mahi -55°C ~ 145°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 40POS W/KEY GOLD
I roto i te taonga: 166832 pcs
Tikiake: 101-406.pdf
RFQ
101-500RX
101-500RX
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 500 OHM 1/4W 0.01% AXIAL
I roto i te taonga: 30762 pcs
Tikiake: 101-500RX.pdf
RFQ
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: TGABS88-9-TOS 84X84X85MM ENCLOSU
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 34POS W/KEY GOLD
Tikiake: 101-346.pdf
101-350RB
101-350RB
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 350 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Tikiake: 101-350RB.pdf
101-40-S
101-40-S
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF 40POS