101-350RB
RiedonRiedon
101-350RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 101-350RB
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 350 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.101-350RB.pdf2.101-350RB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 101-350RB
Tau Wae 101-350RB Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 350 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38534 pcs Pepa Raraunga 1.101-350RB.pdf2.101-350RB.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm)
Raupapa 100/SM/PC Tuhinga 350 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 101-350RB8
Tae Mahi -55°C ~ 145°C Tuhinga o mua 2
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 350 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
101-40-S
101-40-S
Kaihanga: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF 40POS
I roto i te taonga: 784514 pcs
Tikiake: 101-40-S.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF 50POS
I roto i te taonga: 784229 pcs
Tikiake: 101-50-S.pdf
RFQ
101-500RX
101-500RX
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 500 OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Tikiake: 101-500RX.pdf
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF 26POS
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF 34POS
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 40POS W/KEY GOLD
Tikiake: 101-406.pdf
101-500RB
101-500RB
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 500 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Tikiake: 101-500RB.pdf
Whakaahuatanga: RES 350 OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Tikiake: 101-350RX.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 26POS W/KEY GOLD
Tikiake: 101-266.pdf
101-2K5X
101-2K5X
Whakaahuatanga: RES 2.5K OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Tikiake: 101-2K5X.pdf
101-2K5B
101-2K5B
Whakaahuatanga: RES 2.5K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Tikiake: 101-2K5B.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 34POS W/KEY GOLD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel