101-100RX
RiedonRiedon
101-100RX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 101-100RX
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.101-100RX.pdf2.101-100RX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 101-100RX
Tau Wae 101-100RX Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1/4W 0.01% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30878 pcs Pepa Raraunga 1.101-100RX.pdf2.101-100RX.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm)
Raupapa 100/SM/PC Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 101-100RX8
Tae Mahi -55°C ~ 145°C Tuhinga o mua 2
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound