101-100RB
RiedonRiedon
101-100RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 101-100RB
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.101-100RB.pdf2.101-100RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 101-100RB
Tau Wae 101-100RB Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41581 pcs Pepa Raraunga 1.101-100RB.pdf2.101-100RB.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm)
Raupapa 100/SM/PC Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 101-100RB8
Tae Mahi -55°C ~ 145°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
101-1010-BL-00180
101-1010-BL-00180
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: CABLE USB A MALE-A FMAL 1.8M BLK
I roto i te taonga: 57895 pcs
Tikiake: 101-1010-BL-00180.pdf
RFQ
Kaihanga: Digi International
Whakaahuatanga: SOFTWARE CD FAT FILE V2 UPGRADE
I roto i te taonga: 4035 pcs
Tikiake:
RFQ
101-1010-BE-00300
101-1010-BE-00300
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: CABLE USB A MALE-A FEMALE 3M
Tikiake: 101-1010-BE-00300.pdf
Kaihanga: Digi International
Whakaahuatanga: MODULE POWERCORE FLEX 3800
Tikiake: 101-1006.pdf
Whakaahuatanga: KIT MULTI PORT S2E INTL
Tikiake:
Whakaahuatanga: CABLE USB A MALE-A FEMALE 5M
Tikiake: 101-1010-BE-00500.pdf
101-100KX
101-100KX
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 100K OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Tikiake: 101-100KX.pdf
Whakaahuatanga: MODULE POWERCORE FLEX 3810
Tikiake: 101-1007.pdf
101-100RX
101-100RX
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES 100 OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Tikiake: 101-100RX.pdf
Whakaahuatanga: SOFTWARE WEB DNLD FAT V2 UPGRADE
Whakaahuatanga: CABLE USB A MALE-A FEMALE 1.8M
Whakaahuatanga: SOFTWARE CD SNMP V2 UPGRADE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel