RT9818A-20GV
Hua Hua
Tau Wae: RT9818A-20GV
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR 2.0V SOT23-3
Ngā Rauemi: RT9818A-20GV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9818A-20GV
Tau Wae RT9818A-20GV Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR 2.0V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4374 pcs Pepa Raraunga RT9818A-20GV.pdf
Putanga - Tae 2V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 0 ms Typical Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)