RT9817D-30GH
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9817D-30GH
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT143
Ngā Rauemi: RT9817D-30GH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9817D-30GH
Tau Wae RT9817D-30GH Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT143 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5500 pcs Pepa Raraunga RT9817D-30GH.pdf
Putanga - Tae 3V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-143 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 292 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-253-4, TO-253AA
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)