RT9261B-33GX
RichtekRichtek
RT9261B-33GX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9261B-33GX
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG BOOST 3.3V 0.12A SOT89-3
Ngā Rauemi: RT9261B-33GX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9261B-33GX
Tau Wae RT9261B-33GX Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG BOOST 3.3V 0.12A SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4652 pcs Pepa Raraunga RT9261B-33GX.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 1V Ngaohihi - Whakauru (Max) 7V
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Up
Rautanga - Whakawhiti 190kHz Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 120mA (Switch) TO-243AA
Nama - Whakaputa 120mA (Switch)