RT9261-27GX
RichtekRichtek
RT9261-27GX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9261-27GX
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG BOOST 2.7V 60MA SOT89-3
Ngā Rauemi: RT9261-27GX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9261-27GX
Tau Wae RT9261-27GX Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG BOOST 2.7V 60MA SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5817 pcs Pepa Raraunga RT9261-27GX.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.7V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 1V Ngaohihi - Whakauru (Max) 7V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-243AA
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Up
Rautanga - Whakawhiti 120kHz Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.7V 1 Output 60mA (Switch) TO-243AA
Nama - Whakaputa 60mA (Switch)