RT9164A-33GLR
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9164A-33GLR
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-R
Ngā Rauemi: RT9164A-33GLR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9164A-33GLR
Tau Wae RT9164A-33GLR Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5955 pcs Pepa Raraunga RT9164A-33GLR.pdf
Rae Tae (Max) 1.4V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V
Pūrere Pūrere Whakarato TO252-R Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 72dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO252-R
I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA Nama - Whakaputa 1A