RT9164A-33GG
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9164A-33GG
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223
Ngā Rauemi: RT9164A-33GG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9164A-33GG
Tau Wae RT9164A-33GG Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187911 pcs Pepa Raraunga RT9164A-33GG.pdf
Rae Tae (Max) 1.4V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 72dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1028-1063-2
RT9164A-33GG-ND
RT9164A33GG
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223
I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA Nama - Whakaputa 1A