RT9163-33GGT
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9163-33GGT
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT223
Ngā Rauemi: RT9163-33GGT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9163-33GGT
Tau Wae RT9163-33GGT Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4720 pcs Pepa Raraunga RT9163-33GGT.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 15V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA SOT-223
I teie nei - Quiescent (Iq) 8mA Nama - Whakaputa 500mA
Ngā Āhuatanga Mana -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RT9161A-50GX
RT9161A-50GX
Kaihanga: Richtek
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 500MA SOT89-3
I roto i te taonga: 5035 pcs
Tikiake: RT9161A-50GX.pdf
RFQ
RT9163-33GG
RT9163-33GG
Kaihanga: Richtek
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT223