RT9161A-35GG
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9161A-35GG
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.5V 500MA SOT223
Ngā Rauemi: RT9161A-35GG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9161A-35GG
Tau Wae RT9161A-35GG Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.5V 500MA SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4860 pcs Pepa Raraunga RT9161A-35GG.pdf
Rae Tae (Max) 1V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 500mA SOT-223
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -