RT9058-33GX
RichtekRichtek
RT9058-33GX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9058-33GX
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Ngā Rauemi: RT9058-33GX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
142000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9058-33GX
Tau Wae RT9058-33GX Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 280499 pcs Pepa Raraunga RT9058-33GX.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 10mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA PSRR 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1028-1305-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-89-3
Tae - Whakaaetanga (Max) 5µA I teie nei - Quiescent (Iq) 3.5µA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana -