RT9058-33GVL
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9058-33GVL
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 3.3V 100MA SOT23-3L
Ngā Rauemi: RT9058-33GVL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9058-33GVL
Tau Wae RT9058-33GVL Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LIN 3.3V 100MA SOT23-3L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224232 pcs Pepa Raraunga RT9058-33GVL.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 10mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3L Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1028-1504-1
RT9058-33GVLCT
RT9058-33GVLCT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-3L Tae - Whakaaetanga (Max) 5µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 3.5µA Nama - Whakaputa 100mA