RT9001-12GG
RichtekRichtek
Richtek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9001-12GG
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT223
Ngā Rauemi: RT9001-12GG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9001-12GG
Tau Wae RT9001-12GG Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4510 pcs Pepa Raraunga RT9001-12GG.pdf
Rae Tae (Max) 0.58V @ 600mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 55dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 600mA SOT-223
I teie nei - Quiescent (Iq) 300µA Nama - Whakaputa 600mA