RT9010-33GJ6
RichtekRichtek
RT9010-33GJ6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT9010-33GJ6
Kaihanga / Waitohu: Richtek
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-6
Ngā Rauemi: RT9010-33GJ6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT9010-33GJ6
Tau Wae RT9010-33GJ6 Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4687 pcs Pepa Raraunga RT9010-33GJ6.pdf
Rae Tae (Max) 0.24V @ 300mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 65dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA TSOT-23-6
I teie nei - Quiescent (Iq) 80µA Nama - Whakaputa 300mA