| Tau Wae | RP60-2412SG | Kaihanga | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | DC DC CONVERTER 12V 60W | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1147 pcs | Pepa Raraunga | RP60-2412SG.pdf |
| Putanga - Whakaputa 3 | - | Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 12V | Putanga - Whakamotu | 1.6kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 18V | Ngaohihi - Whakauru (Max) | 36V |
| Momo | Isolated Module | Rahi / Rahi | 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm) |
| Raupapa | POWERLINE RP60-G | Mana (Watts) | 60W |
| Packaging | Tube | Paa / Case | 8-DIP Module |
| Ētahi Ingoa | 30000913 945-2399-5 RP60-2412SG-ND RP602412SG |
Tae Mahi | -40°C ~ 40°C |
| Tau o nga Hua | 1 | Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 14 Weeks |
| He pai | 90% | Whakaahuatanga Taipitopito | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 5A 18V - 36V Input |
| Nama - Whakaputa (Max) | 5A | Ngā Āhuatanga Mana | Enable, Active High |