RP60-2405SG
RECOM PowerRECOM Power
RP60-2405SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP60-2405SG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 60W
Ngā Rauemi: RP60-2405SG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
8 pcs
12 pcs
28 pcs
52 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP60-2405SG
Tau Wae RP60-2405SG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1160 pcs Pepa Raraunga RP60-2405SG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP60-G Mana (Watts) 60W
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001106
RP60-2405SG-ND
RP602405SG
Tae Mahi -40°C ~ 40°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 12A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP60-2412SG
RP60-2412SG
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 60W
I roto i te taonga: 1147 pcs
Tikiake: RP60-2412SG.pdf
RFQ
RP6-SC-TC
RP6-SC-TC
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN EXTRACTION TOOL
I roto i te taonga: 110 pcs
Tikiake:
RFQ
RP60-2405SG-HC
RP60-2405SG-HC
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 60W
I roto i te taonga: 844 pcs
Tikiake: RP60-2405SG-HC.pdf
RP6-10R-5SA
RP6-10R-5SA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5PS SILVER SOLDR
I roto i te taonga: 4198 pcs
Tikiake:
RP60-2412SG-HC
RP60-2412SG-HC
I roto i te taonga: 910 pcs
Tikiake: RP60-2412SG-HC.pdf
RP60-2405SG/N
RP60-2405SG/N