RAC10-05DC/277
Recom PowerRecom Power
Recom Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC10-05DC/277
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 10W 80-305VIN +/-05VO
Ngā Rauemi: RAC10-05DC/277.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 85 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 85 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC10-05DC/277
Tau Wae RAC10-05DC/277 Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 10W 80-305VIN +/-05VO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85 pcs Pepa Raraunga RAC10-05DC/277.pdf
Taumaha 0.137 lb (62.14g) Putanga - Mahi 10W
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -5V
Putanga - Mahi 2 5V Momotuhi - Whakauru 80 ~ 305 VAC
Whakaritea Kaiwhakamahi -1.5% Momo Enclosed
Rahi / Rahi 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm) Raupapa POWERLINE RAC10-C/277
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Whirihoranga Whakaputa 2
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga RAC10-05DC/277
Whakaritea te Ture ±0.3% Raina Raina 77%
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP Ngā Tohu Hua 1A, 1A
Whakaahua nui Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 80 ~ 305 VAC Input He pai -