RAC10-05SB-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-05SB-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC10-05SB-E
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV AC/DC 10W 90-264VIN 05VOUT
Ngā Rauemi: RAC10-05SB-E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC10-05SB-E
Tau Wae RAC10-05SB-E Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV AC/DC 10W 90-264VIN 05VOUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2752 pcs Pepa Raraunga RAC10-05SB-E.pdf
Taumaha 0.119 lb (53.98g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.3mm x 27.2mm x 23.8mm)
Raupapa POWERLINE RAC10-B Mana (Watts) 10W
Paa / Case 4-DIP Module Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakaritea te Ture ±0.5%
Raina Raina ±0.3% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 72%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 2A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2A