RAC10-05SA-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-05SA-E-ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC10-05SA-E-ST
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 10W
Ngā Rauemi: RAC10-05SA-E-ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC10-05SA-E-ST
Tau Wae RAC10-05SA-E-ST Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1651 pcs Pepa Raraunga RAC10-05SA-E-ST.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.78" L x 2.12" W x 1.06" H (96.0mm x 53.9mm x 27.0mm)
Raupapa POWERLINE RAC10-A Mana (Watts) 10W
Ētahi Ingoa 21000075
RAC1005SAEST
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 71%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 2A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2A
Whakaaetanga CE, cURus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAC10-05SA-E
RAC10-05SA-E
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 10W