PCU01001
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PCU01001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCU01001
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V
Ngā Rauemi: PCU01001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCU01001
Tau Wae PCU01001 Kaihanga Red Lion Controls
He Rahinga Kei te wātea 4230 pcs Pepa Raraunga PCU01001.pdf
Taumaha 1.3 lbs (589.7g) Tuhinga o mua 115/230VAC
Momo Process Controller Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa PCU Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Momo putanga Analog (2), Option Cards Available Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Ranunga Whakauru 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito Process Controller 115/230VAC Panel Mount