PCU11005
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PCU11005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCU11005
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V
Ngā Rauemi: PCU11005.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCU11005
Tau Wae PCU11005 Kaihanga Red Lion Controls
He Rahinga Kei te wātea 4993 pcs Pepa Raraunga PCU11005.pdf
Taumaha 1.3 lbs (589.7g) Tuhinga o mua 115/230VAC
Momo Process Controller Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa PCU Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Momo putanga Analog (2), Option Cards Available Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 4, 4 Momo Tae Panel Mount
Ranunga Whakauru 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga - Momo Whakaatu LED - Dual Color Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito Process Controller 115/230VAC Panel Mount