108TX-HV-MDR
Red Lion ControlsRed Lion Controls
108TX-HV-MDR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 108TX-HV-MDR
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT
Ngā Rauemi: 1.108TX-HV-MDR.pdf2.108TX-HV-MDR.pdf3.108TX-HV-MDR.pdf4.108TX-HV-MDR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 414 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 414 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 108TX-HV-MDR
Tau Wae 108TX-HV-MDR Kaihanga Red Lion Controls
Momotuhi - Whakauru 10 ~ 60VDC Momo Switch - Unmanaged
Raupapa - SFP / XFP Momo -
SFP / XFP Ports - Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Ports 8 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Momo Hanga - Ports Taura -
Momo Ripa 10/100 Ports Taura 8
Momo Hononga RJ45 Whirihoranga Fixed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
108ULR016MGU
108ULR016MGU
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 134324 pcs
Tikiake: 108ULR016MGU.pdf
RFQ
108TX-HV
108TX-HV
Kaihanga: Red Lion Controls
Whakaahuatanga: NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT
I roto i te taonga: 411 pcs
Tikiake: 108TX-HV.pdf
RFQ
108ULR2R5MFH
108ULR2R5MFH
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H
I roto i te taonga: 251309 pcs
Tikiake: 108ULR2R5MFH.pdf
108TTA080M
108TTA080M
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 80V AXIAL