108TTA080M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108TTA080M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 108TTA080M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 80V AXIAL
Ngā Rauemi: 108TTA080M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 108TTA080M
Tau Wae 108TTA080M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 80V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68429 pcs Pepa Raraunga 108TTA080M.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia x 1.614" L (16.00mm x 41.00mm)
Raupapa TTA Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.07A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Ētahi Ingoa 108TTA080M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 165.8 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 165.8 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose