RAY-103-10.0(100)
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAY-103-10.0(100)
Kaihanga / Waitohu: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua COPPER BRAID NICKEL PLATED 10MM
Ngā Rauemi: RAY-103-10.0(100).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAY-103-10.0(100)
Tau Wae RAY-103-10.0(100) Kaihanga TE Connectivity Raychem Cable Protection
Whakaahuatanga COPPER BRAID NICKEL PLATED 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5607 pcs Pepa Raraunga RAY-103-10.0(100).pdf
Waea Wire - Mutu 36 Momo Tubular
Te matotoru - Te whakangungu 328.1' (100m)
Rahi Hiku - Whakauru 36 AWG Raupapa RAYBRAID®
Ētahi Ingoa E234513001 Te maha o nga kaikawe 0.394" (10.00mm) - Inner Dia
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Copper, Nickel Plated
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RAY-103-10.0(100)
Whakaahua nui Tubular Ground Braid 0.394" (10.00mm) - Inner Dia X 328.1' (100m) 36 AWG Whakaahuatanga COPPER BRAID NICKEL PLATED 10MM