RAY-101-7.5(100)
Hua Hua
Tau Wae: RAY-101-7.5(100)
Kaihanga / Waitohu: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua COPPER BRAID TIN PLATED 7.5MM
Ngā Rauemi: RAY-101-7.5(100).pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAY-101-7.5(100)
Tau Wae RAY-101-7.5(100) Kaihanga TE Connectivity Raychem Cable Protection
Whakaahuatanga COPPER BRAID TIN PLATED 7.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7792 pcs Pepa Raraunga RAY-101-7.5(100).pdf
Waea Wire - Mutu 24 Momo Tubular
Te matotoru - Te whakangungu 328.1' (100m)
Rahi Hiku - Whakauru 36 AWG Raupapa RAYBRAID®
Ētahi Ingoa A165103001 Te maha o nga kaikawe 0.295" (7.50mm) - Inner Dia
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Copper, Tin Plated
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RAY-101-7.5(100)
Whakaahua nui Tubular Ground Braid 0.295" (7.50mm) - Inner Dia X 328.1' (100m) 36 AWG Whakaahuatanga COPPER BRAID TIN PLATED 7.5MM
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAY-101-7.5(10)
RAY-101-7.5(10)
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RAY-101-7.5(10)
I roto i te taonga: 9899 pcs
Tikiake: RAY-101-7.5(10).pdf
RFQ
RAY-101-6.0(100)
RAY-101-6.0(100)
Kaihanga: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Whakaahuatanga: COPPER BRAID TIN PLATED 6MM
I roto i te taonga: 7533 pcs
Tikiake: RAY-101-6.0(100).pdf
RFQ
RAY-101-7.5(100)
RAY-101-7.5(100)
Whakaahuatanga: COPPER BRAID TIN PLATED 7.5MM 1'