RAY-101-12.5(100)
Hua Hua
Tau Wae: RAY-101-12.5(100)
Kaihanga / Waitohu: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua COPPER BRAID TIN PLATED 12.5MM
Ngā Rauemi: RAY-101-12.5(100).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAY-101-12.5(100)
Tau Wae RAY-101-12.5(100) Kaihanga TE Connectivity Raychem Cable Protection
Whakaahuatanga COPPER BRAID TIN PLATED 12.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6299 pcs Pepa Raraunga RAY-101-12.5(100).pdf
Waea Wire - Mutu 36 Momo Tubular
Te matotoru - Te whakangungu 328.1' (100m)
Rahi Hiku - Whakauru 36 AWG Raupapa RAYBRAID®
Ētahi Ingoa C538733001 Te maha o nga kaikawe 0.492" (12.50mm) - Inner Dia
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Copper, Tin Plated
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RAY-101-12.5(100)
Whakaahua nui Tubular Ground Braid 0.492" (12.50mm) - Inner Dia X 328.1' (100m) 36 AWG Whakaahuatanga COPPER BRAID TIN PLATED 12.5MM
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAY-101-20.0(50)
RAY-101-20.0(50)
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: COPPER BRAID TIN PLATED 20MM
I roto i te taonga: 4273 pcs
Tikiake: RAY-101-20.0(50).pdf
RFQ
Whakaahuatanga: COPPER BRAID TIN PLATED 10MM 1'
I roto i te taonga: 7490 pcs
Tikiake: RAY-101-10.0(100).pdf
RFQ
RAY-101-12.5(10)
RAY-101-12.5(10)
Whakaahuatanga: RAY-101-12.5(10) 10M
I roto i te taonga: 645 pcs
Tikiake: RAY-101-12.5(10).pdf
Kaihanga: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Whakaahuatanga: COPPER BRAID TIN PLATED 4MM