RAY-101-10.0(100)
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAY-101-10.0(100)
Kaihanga / Waitohu: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua COPPER BRAID TIN PLATED 10MM
Ngā Rauemi: RAY-101-10.0(100).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAY-101-10.0(100)
Tau Wae RAY-101-10.0(100) Kaihanga TE Connectivity Raychem Cable Protection
Whakaahuatanga COPPER BRAID TIN PLATED 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8437 pcs Pepa Raraunga RAY-101-10.0(100).pdf
Waea Wire - Mutu 36 Momo Tubular
Te matotoru - Te whakangungu 328.1' (100m)
Rahi Hiku - Whakauru 36 AWG Raupapa RAYBRAID®
Ētahi Ingoa D761993001 Te maha o nga kaikawe 0.394" (10.00mm) - Inner Dia
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Copper, Tin Plated
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga RAY-101-10.0(100)
Whakaahua nui Tubular Ground Braid 0.394" (10.00mm) - Inner Dia X 328.1' (100m) 36 AWG Whakaahuatanga COPPER BRAID TIN PLATED 10MM
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAY-101-10.0(100)
RAY-101-10.0(100)
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: COPPER BRAID TIN PLATED 10MM 1'