ZULU2-M915
RF SolutionsRF Solutions
ZULU2-M915 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZULU2-M915
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZULU2-M915
Tau Wae ZULU2-M915 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3080 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.2 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa Zulu Ngā Waehere Serial -
Whakaaroaro -121dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 20dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa ZULU-M915
ZULU-M915-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika - Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 915MHz
Raraunga Raraunga 56kbps Anei - Whakawhiti 85mA
I teie nei - Te fariiraa 18.5mA Momo Antenna -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZULU-DONGLE
ZULU-DONGLE
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: ZULU MODEM DONGLE 868MHZ 1KM USB