ZULU2-M868-SO
RF SolutionsRF Solutions
ZULU2-M868-SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZULU2-M868-SO
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua ZULU MODEM DATA MODULE 2KM SMT
Ngā Rauemi: ZULU2-M868-SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZULU2-M868-SO
Tau Wae ZULU2-M868-SO Kaihanga RF Solutions
He Rahinga Kei te wātea 3284 pcs Pepa Raraunga ZULU2-M868-SO.pdf
Tuhinga o mua 2.4 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa Zulu Ngā Waehere Serial -
Whakaaroaro -121dBm RF Family / Paerewa -
Tuhinga - Mana - Whakaputa 20dBm
Packaging Bulk Paa / Case 31-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Whakatika - Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 868MHz Raraunga Raraunga 115Kbps
Anei - Whakawhiti 85mA I teie nei - Te fariiraa 18.5mA
Momo Antenna -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZULU2-T915-SO
ZULU2-T915-SO
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ