QFM-TX1-433
RF SolutionsRF Solutions
QFM-TX1-433 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QFM-TX1-433
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua MODULE FM TRANSMITTER
Ngā Rauemi: QFM-TX1-433.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QFM-TX1-433
Tau Wae QFM-TX1-433 Kaihanga RF Solutions
He Rahinga Kei te wātea 8526 pcs Pepa Raraunga QFM-TX1-433.pdf
Tuhinga o mua 2.2 V ~ 3.6 V Raupapa -
Mana - Whakaputa 10dBm Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD Module Ētahi Ingoa QFMTX1433
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa FM Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 433MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter FM 433MHz 10dBm 4.8 kbps Castellation Antenna 6-SMD Module Tau Raraunga (Max) 4.8 kbps