QFM-RX1-433
RF SolutionsRF Solutions
QFM-RX1-433 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QFM-RX1-433
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua MODULE FM RECEIVER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QFM-RX1-433
Tau Wae QFM-RX1-433 Kaihanga RF Solutions
He Rahinga Kei te wātea 7724 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa - Whakaaroaro -106dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa QFMRX1433 Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa FM, FSK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 433MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito - RF Receiver FM, FSK 433MHz -106dBm PCB, Through Hole
Tau Raraunga (Max) - Atanga Raraunga PCB, Through Hole
I teie nei - Te fariiraa 10mA Nga tono Remote Control, RKE, Security Systems