PU-BNC-433
RF SolutionsRF Solutions
PU-BNC-433 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PU-BNC-433
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF ANT 433MHZ HELICAL BNC CONN
Ngā Rauemi: PU-BNC-433.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PU-BNC-433
Tau Wae PU-BNC-433 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF ANT 433MHZ HELICAL BNC CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16381 pcs Pepa Raraunga PU-BNC-433.pdf
VSWR - Whakamutunga Connector, BNC
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa PUBNC433
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 3.307" (84.00mm) Hua -
Mahinga Rawe - Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 433MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 433MHz Helical RF Antenna Connector, BNC Connector Mount Nga tono -
Momo Antenna Helical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
9000984-XLPDNB
9000984-XLPDNB
Kaihanga: Ethertronics
Whakaahuatanga: RF ANT 875MHZ WHIP TILT SMA MALE