EM-MX0108-FT
NearsonNearson
EM-MX0108-FT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EM-MX0108-FT
Kaihanga / Waitohu: Nearson
Whakaahuatanga hua RF ANT 534MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: EM-MX0108-FT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM-MX0108-FT
Tau Wae EM-MX0108-FT Kaihanga Nearson
Whakaahuatanga RF ANT 534MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5632 pcs Pepa Raraunga EM-MX0108-FT.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa X-Nut™ Hoki Hoki -
Mana - Max 100W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 730-1045 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Base Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 31.732" (806.00mm) Hua 2dBi
Mahinga Rawe 108MHz ~ 960MHz Rangahau Rōpū VHF (f < 300 MHz), UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 534MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 534MHz Whip, Straight RF Antenna 108MHz ~ 960MHz 2dBi Connector, NMO Base Mount Nga tono -