BLIZZARD-915
RF SolutionsRF Solutions
RF Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLIZZARD-915
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua MODEM RAD USB / RS232 915MHZ 1KM
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLIZZARD-915
Tau Wae BLIZZARD-915 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga MODEM RAD USB / RS232 915MHZ 1KM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5820 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 9 V ~ 25 V Raupapa -
Whakaaroaro -116dBm Mana - Whakaputa 20dBm (100mW)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga RS232, USB
Mahinga Transceiver, Radio Modem Rautanga 915MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito RF Transceiver, Radio Modem 915MHz RS232, USB 256kbps