BLIZZARD-868
RF SolutionsRF Solutions
BLIZZARD-868 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLIZZARD-868
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RADIO MODEM USB / RS232 868MHZ,
Ngā Rauemi: BLIZZARD-868.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 548 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 548 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLIZZARD-868
Tau Wae BLIZZARD-868 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RADIO MODEM USB / RS232 868MHZ, Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 548 pcs Pepa Raraunga BLIZZARD-868.pdf
Tuhinga o mua 9 V ~ 25 V Raupapa -
Whakaaroaro -116dBm Mana - Whakaputa 20dBm
Whakatika me te Kawa - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga RS-232, USB
Mahinga Transceiver Rautanga 868MHz ~ 870MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito RF Transceiver 868MHz ~ 870MHz RS-232, USB 256kbps