ANT-BEAD-868
RF SolutionsRF Solutions
ANT-BEAD-868 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-BEAD-868
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF ANT 868MHZ BEAD SLD TH
Ngā Rauemi: ANT-BEAD-868.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-BEAD-868
Tau Wae ANT-BEAD-868 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF ANT 868MHZ BEAD SLD TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20615 pcs Pepa Raraunga ANT-BEAD-868.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -9dB
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.354" (9.00mm) Hua 0dBi
Mahinga Rawe - Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 868MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 868MHz General Purpose Bead RF Antenna 0dBi Solder Through Hole Nga tono General Purpose
Momo Antenna Bead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ANT-916-WRT-SMA
ANT-916-WRT-SMA
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: RF ANT 916MHZ DOME CABLE PAN MT