ANT-916-USP
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-916-USP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANT-916-USP
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
Ngā Rauemi: ANT-916-USP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANT-916-USP
Tau Wae ANT-916-USP Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53651 pcs Pepa Raraunga ANT-916-USP.pdf
VSWR 1.9 Whakamutunga Solder
Raupapa µSplatch™ Hoki Hoki -
Packaging Tube Ētahi Ingoa ANT916USP
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 0.100" (2.54mm) Hua 0.3dBi
Mahinga Rawe 904MHz ~ 928MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 916MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Chip RF Antenna 904MHz ~ 928MHz 0.3dBi Solder Surface Mount Nga tono ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox