102C4-315FR1
RF SolutionsRF Solutions
102C4-315FR1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 102C4-315FR1
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua TRANSMITTER FM REMOTE 315MHZ 4SW
Ngā Rauemi: 102C4-315FR1.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 102C4-315FR1
Tau Wae 102C4-315FR1 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga TRANSMITTER FM REMOTE 315MHZ 4SW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 4969 pcs Pepa Raraunga 102C4-315FR1.pdf
Tuhinga o mua 8 V ~ 12 V Raupapa 102
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa 10mW
Atanga Handheld, 4 Button Mahinga Transmitter, KeeLoq
Rautanga 315MHz Ngā āhuatanga 4 Switches
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter, KeeLoq 315MHz KEELOQ Handheld, 4 Button Tau Raraunga (Max) -
Nga tono General Remote Control, Garage Opener, RKE
Ngā Hua e hāngai ana
102BG1J
102BG1J
Kaihanga: U.S. Sensor
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 1KOHM 2941K DO35
I roto i te taonga: 85392 pcs
Tikiake: 102BG1J.pdf
RFQ
102H
102H
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: TRANSFORMER AUDIO 2000/500CT
I roto i te taonga: 5391 pcs
Tikiake: 102H.pdf
RFQ
102D
102D
Whakaahuatanga: TRANSFORMER AUDIO 600/1500
Tikiake: 102D.pdf
102C2-315FR1
102C2-315FR1
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: TRANSMITTER FM REMOTE 315MHZ 2SW
Tikiake: 102C2-315FR1.pdf
102E10069X
102E10069X
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 21 POS .098 PCB