102C1-315FR1
RF SolutionsRF Solutions
102C1-315FR1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 102C1-315FR1
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua TRANSMITTER FM REMOTE 315MHZ 1SW
Ngā Rauemi: 102C1-315FR1.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 102C1-315FR1
Tau Wae 102C1-315FR1 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga TRANSMITTER FM REMOTE 315MHZ 1SW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 4498 pcs Pepa Raraunga 102C1-315FR1.pdf
Tuhinga o mua 8 V ~ 12 V Raupapa 102
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa 10mW
Ētahi Ingoa 102C1-315FR4 Whakatika me te Kawa KEELOQ
Mahinga Transmitter, KeeLoq Rautanga 315MHz
Ngā āhuatanga 1 Switch Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter, KeeLoq 315MHz KEELOQ Handheld, 1 Button