RPP30-2424D/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP30-2424D/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPP30-2424D/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-24V 30W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPP30-2424D/N
Tau Wae RPP30-2424D/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-24V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5113 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -24V
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
Raupapa POWERLINE+ RPP30 Mana (Watts) 30W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30900404
RPP302424D/N
Tae Mahi -45°C ~ 91°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 90.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 630mA, 630mA 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 630mA, 630mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPP30-2424D
RPP30-2424D
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-24V 30W