RPP30-2415SW-B
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPP30-2415SW-B
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 30W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPP30-2415SW-B
Tau Wae RPP30-2415SW-B Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1069 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 2.00" L x 1.60" W x 0.45" H (50.8mm x 40.6mm x 11.4mm) Raupapa POWERLINE+ RPP30-W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -45°C ~ 90°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 89.7% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Nga tono ITE (Commercial)