RPMD60-2405SG
RECOM PowerRECOM Power
RPMD60-2405SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPMD60-2405SG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5V 60W
Ngā Rauemi: RPMD60-2405SG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 604 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 604 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPMD60-2405SG
Tau Wae RPMD60-2405SG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 604 pcs Pepa Raraunga RPMD60-2405SG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.92" L x 0.96" W x 2.27" H (125.0mm x 24.5mm x 57.6mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 60W
Packaging - Ētahi Ingoa RPMD602405SG
Nama - Whakaputa (Max) 1A Whakaaetanga CE, LVD
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPMD60-2405SG/N
RPMD60-2405SG/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 5V 60W